Zaznacz stronę

cześć, jestem ewa

tworzę kompleksowe rozwiązania wizualne dla świadomych marek

Ewa Trybuszewski

Projektant Graficzny

Tworzę oprawy wizualne dla marek, które zapadają w pamięć ich odbiorcom, a przed wszystkim tworzę kompleksowe rozwiązania wizualne, które są praktyczne w użytkowaniu i umożliwają wdrożenie potwarzalne działań, dzięki którym wykonanie kolejnych projektów jest prostsze, szybsze i tańszeUskuteczniam to przekazując klientowi praktyczny przewodnik stylu marki i  videoszkoleń, które pokazują jak wykorzystywać powatarzalne  elementy wizerunku. 

Skończyłam psychologię w biznesie na kierunku zarządzanie i marketing, i do dzisiaj w każdy z tych obszarów dalej zgłębiam pełna ekscytacji, a wiedzę już zdobytą z powodzeniem wykorzystuję w tworzeniu projektów. 

Lubię ekspolorować różne obszary grafiki począwszy od tworzenia logo, całych identyfikacji i kluczy wizualnych, a także rozpoczynam przygodę z ilustracją i rysunkiem. 

Z klientami współpracuję od 2018 roku, wcześniej przez ponad sześć lat tworzyłam grafiki dla własnych potrzeb, a także dla potrzeb stanowisk, które zajmowałam pracując na etacie np. tworzenie i dopieszczanie plakatów na imprezy firmowe, które organizowałam. 

Moim konikiem jest tworzeniem kompleksowych rozwiązań wizualnych, które opierają się na wartościach i misjach marki, ponadto są dopasowane do preferencji odbiorców,  a przy tym zbudowanych na solidnych fundamentach technicznych i na wiedzy psychologicznej i marketingowej.
Obecnie mieszkam w Szwajcarii, gdzie codzienie inspiruję się pięknymi widokami, a w wolnych chwilam pomiędzy tworzeniem projektów i spędzaniem czas z rodziną, tworzę treści, które poruszają zagadnienie istotne w budowaniu wizualnego wizerunku i pokazuję, jak stworzyć fundamenty stylu marki, który będzie ewoluował w profesjonalną oprawę wizualną. 

Prywatnie żona, mama, psiara z pozytywnym nastawieniem, która do każdego wyzwania stawianego przez życie (potocznie zwanymi problemami) znajduję zawsze kilka konkretnych rozwiązań. 

Nawet jeżeli na tym etapie nie potrzebujesz mojego wsparcia, ale czujesz, że nadajemy na wspólnych falach to napisz do mnie (pozwól się poznać) lub zapisz się na newsletter, żeby być na bieżąco z treściami, którymi się dzielę. 

Ze względu na aktualny system pracy preferuję kontakt mailowy: ewa@laetifi.pl

Prywatnie

szwajcarskie alpy w tle

mapa strony

Informacje

BLOG
NEWSLETTER

Więcej o mnie

PROCES PRACY
KIM JESTEM

Współpraca

CENNIK
PORTFOLIO

Kontakt

NAPISZ DO MNIE
ZAŁOŻENIA PROJEKTU

Na co czekasz?